Участници 2021

Смесен хор „Черноморски звуци“ Смесен хор „Черноморски звуци“ Смесен хор „Черноморски звуци“ гр. Балчик, България
диригент: Валентина Георгиева
Вокална студия „Baby voices“ Вокална студия „Baby voices“ Вокална студия „Baby voices“ гр. Балчик, България
диригент: Валентина Георгиева
Джаз формация „Добрич“ Джаз формация „Добрич“ Джаз формация „Добрич“ гр. Добрич, България
ръководител: Атанас Атанасов
Mariya\'s voices и „Another World“ Mariya's voices и „Another World“ Mariya's voices и „Another World“ гр. София, България
ръководител: Мария Димитрова
Вокален ансамбъл „Езерец“ Вокален ансамбъл „Езерец“ Вокален ансамбъл „Езерец“ гр. Благоевград, България
диригент: Илиян Юручки
Вокална формация „Септима“ Вокална формация „Септима“ Вокална формация „Септима“ гр. Балчик, България
ръководител: Марина Морозова
Дамска вокална студия „Аойда“ Дамска вокална студия „Аойда“ Дамска вокална студия „Аойда“ гр. Ловеч, България
диригент: Теодора Николова
Камерна формация „Music and Joy“ Камерна формация „Music and Joy“ Камерна формация „Music and Joy“ гр. Балчик, България
диригент: Валентина Георгиева
Академичен смесен хор „Ангел Манолов“ Академичен смесен хор „Ангел Манолов“ Академичен смесен хор „Ангел Манолов“ гр. София, България
диригент: Дарена Попова
Детски хор „Добри Христов“ при ЦПЛР-ОДК Детски хор „Добри Христов“ при ЦПЛР-ОДК Детски хор „Добри Христов“ при ЦПЛР-ОДК гр. Варна, България
диригент: Галина Станишева
Хор „Гласовете на Орфей“ Хор „Гласовете на Орфей“ Хор „Гласовете на Орфей“ гр. София, България
диригент: Венеция Караманова
Детски хор на Българското национално радио Детски хор на Българското национално радио Детски хор на Българското национално радио гр. София, България
диригенти: Венеция Караманова и Михаела Котева
Хор „Ваня Монева“ Хор „Ваня Монева“ Хор „Ваня Монева“ гр. София, България
диригент: Ваня Монева
Вокална група при ЧОУ „Питагор“ Вокална група при ЧОУ „Питагор“ Вокална група при ЧОУ „Питагор“ гр. София, България
диригент: Атанаска Попова
Хор на НУМТИ Хор на НУМТИ Хор на НУМТИ гр. Пловдив, България
диригент: Николета Енева
Хор „Детска китка“ Хор „Детска китка“ Хор „Детска китка“ гр. Пловдив, България
диригент: Яна Делирадева
Женски хор „Тримонциум“ Женски хор „Тримонциум“ Женски хор „Тримонциум“ гр. Пловдив, България
диригент: Ваня Атанасова
Камерен хор „Иван Спасов“ Камерен хор „Иван Спасов“ Камерен хор „Иван Спасов“ гр. Пловдив, България
диригент: Гергана Люцканова-Петрова
Хор на пловдивските момчета „Стефка Благоева“ Хор на пловдивските момчета „Стефка Благоева“ Хор на пловдивските момчета „Стефка Благоева“ гр. Пловдив, България
диригент: Милка Толедова
Хор на пловдивските младежи „Стефка Благоева“ Хор на пловдивските младежи „Стефка Благоева“ Хор на пловдивските младежи „Стефка Благоева“ гр. Пловдив, България
диригент: Борислава Благоева
Top Shelf Vocal Top Shelf Vocal Top Shelf Vocal Лос Анджелис, Калифорния, САЩ
диригент: Aaron Schumacher
Детски хор „Дунавски вълни“ при ОбДЦКИ Детски хор „Дунавски вълни“ при ОбДЦКИ Детски хор „Дунавски вълни“ при ОбДЦКИ гр. Русе, България
диригент: Весела Тодорова
Академичен смесен хор „Гаудеамус“ Академичен смесен хор „Гаудеамус“ Академичен смесен хор „Гаудеамус“ гр. Пловдив, България
диригент: Весела Гелева
Дамски хор „Библиофония“ Дамски хор „Библиофония“ Дамски хор „Библиофония“ гр. Стара Загора, България
диригент: Дончо Донев
Хор „Ave Musica“ Хор „Ave Musica“ Хор „Ave Musica“ гр. София, България
диригент: Таня Никлева-Владева
Дамски хор „Благовестие“ при храм „Рождество на Пресвета Богородица“ Дамски хор „Благовестие“ при храм „Рождество на Пресвета Богородица“ Дамски хор „Благовестие“ при храм „Рождество на Пресвета Богородица“ гр. Поморие, България
диригент: Йорданка Туджарова
Хор на варненските момчета и младежи при Хорова школа „Проф. Марин Чонев“ Хор на варненските момчета и младежи при Хорова школа „Проф. Марин Чонев“ Хор на варненските момчета и младежи при Хорова школа „Проф. Марин Чонев“ гр. Варна, България
диригент: Дарина Кроснева
Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ Детски хор „Маестро Захари Медникаров“ гр. Добрич, България
диригент: Росица Дурмушлийска
Дамска хорова формация „Мистика“ Дамска хорова формация „Мистика“ Дамска хорова формация „Мистика“ гр. Добрич, България
диригент: Росица Дурмушлийска
Женски народен хор „Цветница“ Женски народен хор „Цветница“ Женски народен хор „Цветница“ гр. Варна, България
диригент: Атанас Илиев
Смесен хор „ I.D. Chirescu“ Смесен хор „ I.D. Chirescu“ Смесен хор „ I.D. Chirescu“ Черна вода, Румъния
диригент: Manuel Vasile Bălănică
Мъжка вокална група „Pannonica“ Мъжка вокална група „Pannonica“ Мъжка вокална група „Pannonica“ Зренянин, Сърбия
диригент: Zorica Kozlovački
Концертен хор и Камерните Певци на Хановер Колидж Концертен хор и Камерните Певци на Хановер Колидж Концертен хор и Камерните Певци на Хановер Колидж Хановер Колидж, Индиана, САЩ
диригент: Мадлен Бъчварова
Смесен хор „Петко Стайнов“ при НЧ „Искра – 1860“ Смесен хор „Петко Стайнов“ при НЧ „Искра – 1860“ Смесен хор „Петко Стайнов“ при НЧ „Искра – 1860“ гр. Казанлък, България
диригент: Младен Станев
Детски хор „Милка Стоева“ Детски хор „Милка Стоева“ Детски хор „Милка Стоева“ гр. Бургас, България
диригент: Светла Стоева
Дамски камерен хор „Лира“ Дамски камерен хор „Лира“ Дамски камерен хор „Лира“ гр. Благоевград, България
диригент: Галина Попова
Камерен хор „Portamento“ Камерен хор „Portamento“ Камерен хор „Portamento“ Стараховице, Полша
диригент: Bożena Magdalena Mrózek
Женски хор „Христина Морфова“ при НЧ „Д-р Петър Берон-1926“ Женски хор „Христина Морфова“ при НЧ „Д-р Петър Берон-1926“ Женски хор „Христина Морфова“ при НЧ „Д-р Петър Берон-1926“ гр. София, България
диригент: Таня Никлева-Владева
Академичен хор „Сексагинта приста“ при Русенски университет Академичен хор „Сексагинта приста“ при Русенски университет Академичен хор „Сексагинта приста“ при Русенски университет гр. Русе, България
диригент: Пламен Георгиев
Junges Ensemble Dresden Junges Ensemble Dresden Junges Ensemble Dresden Дрезден, Германия
диригент: Jurgita Česonytė
Академичен хор \ Академичен хор Академичен хор "Света Параскева" към Национална художествена академия гр. София, България
диригент: Галина Луканова
Смесен хор „Морски звуци“ Смесен хор „Морски звуци“ Смесен хор „Морски звуци“ гр. Варна, България
диригент: Росица Щерева
Вокална формация „Морски песъчинки“ Вокална формация „Морски песъчинки“ Вокална формация „Морски песъчинки“ гр. Бургас, България
диригент: Милена Добрева
Хор на педагогическия университет Хор на педагогическия университет Хор на педагогическия университет гр. Сомбор, Сърбия
диригент: Биљана Јеремић
Хор „Седянка Хор „Седянка Хор „Седянка гр. Орхус, Дания
диригент: Михаил Делчев
Хорова група „Традиционни костюми на Бисиачи“ Хорова група „Традиционни костюми на Бисиачи“ Хорова група „Традиционни костюми на Бисиачи“ Туриако, Фрюли Венеция Джулия, Италия
диригент: Caterina Biasiol
Детски народен хор при СУ за ХНИ „Константин Преславски“ Детски народен хор при СУ за ХНИ „Константин Преславски“ Детски народен хор при СУ за ХНИ „Константин Преславски“ гр. Варна, България
диригент: Петя Драгнева
Младежки хор „Boğaziçi“ Младежки хор „Boğaziçi“ Младежки хор „Boğaziçi“ Истанбул, Турция
диригент: Masis Aram Gözbek
Вокален ансамбъл „Фортисимо“ Вокален ансамбъл „Фортисимо“ Вокален ансамбъл „Фортисимо“ гр. Бургас, България
диригент: Милена Добрева
Вокален квартет „Vita Brevis“ Вокален квартет „Vita Brevis“ Вокален квартет „Vita Brevis“ Зренянин, Сърбия
диригент: Zorica Kozlovački
Хор „Алабреа“ Хор „Алабреа“ Хор „Алабреа“ гр. София, България
диригент: Атанаска Попова
Средношколски смесен хор при СУ „Отец Паисий“ Средношколски смесен хор при СУ „Отец Паисий“ Средношколски смесен хор при СУ „Отец Паисий“ гр. Враца, България
диригент: Момчил Томов
Камерна формация „Tе Деум Адорамус“ Камерна формация „Tе Деум Адорамус“ Камерна формация „Tе Деум Адорамус“ гр. София, България
диригент: Теодора Димитрова
Хор „Девойка“ Хор „Девойка“ Хор „Девойка“ Канарски острови, Испания
диригент: Николета Попова
Сollegium musicum Berlin Сollegium musicum Berlin Сollegium musicum Berlin Берлин, Германия
диригент: Донка Митева
Момичешки хор „Skowronki“ Момичешки хор „Skowronki“ Момичешки хор „Skowronki“ Познан, Полша
диригент: Alicja Szeluga
Хор на софийските момчета Хор на софийските момчета Хор на софийските момчета гр. София, България
диригент: Адриана Благоева
Хор на университета Приморски Хор на университета Приморски Хор на университета Приморски Копер, Словения
диригент: Ambrož Čopi
Хор „Перуника“ Хор „Перуника“ Хор „Перуника“ Стокхолм, Швеция
диригент: Михаил Делчев
Boğaziçi Jazz Choir Boğaziçi Jazz Choir Boğaziçi Jazz Choir Истанбул, Турция
диригент: Masis Aram Gözbek